Skocz do zawartości
BezpiecznePodroze.com.pl

KochamZapinam

KochamZapinam
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez KochamZapinam


 1. cropped-KZ_logo-01.png?fit=413%2C100

  KochamZapinam, to inicjatywa Rodziców-Blogerów, którzy wierzą, że mają moc…

  Każdy zgodzi się, że bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem. Dlatego grupa blogerek postanowiła propagować bezpieczne przewożenie dzieci w samochodzie. Tak powstało Kocham Zapinam, czyli ogólnopolska inicjatywa mająca na celu uświadomienie społeczeństwu, jak ważne jest prawidłowe zapinanie pasów fotelików samochodowych. Cała akcja skierowana jest do rodziców i do wszystkich dorosłych, którzy przewożą w samochodach dzieci. Pasy fotelika samochodowego nie są jego ozdobą. Należy zawsze dbać o prawidłowe ich zapięcie oraz małe dzieci nie wolno przewozić w samochodzie bez fotelików lub w niezapiętych pasach nawet jeżeli trasa jest bardzo krótka.

  Wystarczy tylko chwila, aby stracić tych, których kochamy najbardziej!

  Kocham Zapinam to także akcja uświadamiająca, jak należy prawidłowo przewozić dzieci w samochodach. Stawiamy na bezpieczeństwo a także wygodę. Bezpieczny fotelik samochodowy nie musi być niewygodny! Promujemy przewożenie małych dzieci (nawet do 3-5 roku życia) tyłem do kierunku jazdy, ponieważ taki sposób ich przewożenia jest 5 razy bardziej bezpieczny.

  Obalamy mity na temat przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy.

  Pomagamy także w wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego oraz wskazujemy specjalistów, którzy najlepiej potrafią zamontować foteliki w samochodach.

  Staramy się szerzyć naszą wiedzę najlepiej, jak potrafimy i przykładem pokazujemy innym, że można dzieci przewozić w sposób bezpieczny.

   

  Zobacz nas na http://www.kochamzapinam.pl lub na https://www.facebook.com/kochamzapinam/

  Koniecznie zerknij też na https://www.instagram.com/kochamzapinam/

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna Informacja

Będąc na stronie Serwisu zgadzasz się na: Polityka prywatności, Regulamin. Polecamy stworzyć nowe konto - otrzymasz dostęp do ukrytych części Serwisu i zyskasz sporo nowych możliwości w tym szybszy i łatwiejszy dostęp.